Take a fresh look at your lifestyle.

Pobjednički niz ‘Radnika’ se nastavlja

Košarkaši Radnika ubilježili su i četvrtu uzastopnu pobjedu u drugom dijelu sezone A2 lige sjever lako pobjedivši u 17. kolu na gostujućem terenu ekipu Koprivnice 67:84.

Prvo poluvrijeme Radnikovci su u potpunosti dominirali terenom te na predah otišli sa 23 koševa razlike. U drugom dijelu trener Nemčić dao je priliku svim igračima koji su dobro iskoristili svoju minutažu i uspjeli održati razliku do kraja susreta. Ovom pobjedom košarkaši Radnika dijele 6. mjesto s Vindijom iz Varaždina. Sljedeće kolo KK Radnik je domaćin ekipi Modeksa iz Murskog Središća u subotu 3. ožujka.

Za Radnik su igrali i postigli koševe: Sokolić, Matoić 18, Špiranec 9, Glamuzina 6, Kasapović 2, Čusek 17, Levak, Svoboda 14, Buganj 3, Beljo 4, Sakač 4, Maksić 7.

Košarkaška A2 liga sjever, 17. kolo
25.02.2007. dvorana Gimnazije u Koprivnici
Gledatelj 30

KK KOPRIVNICA – KK RADNIK
67:84 (10:23,12:22,21:23,24:16)
Suci: Malogorski Dražen i Barić Branko (oba Varaždin)

Ostali rezultati 17.kola: Vindija – Vajda 68:90, Modeks – Čakovec 67:95, Grafičar – Tiskarnica Ritonja 105:73, Podravac – Mladost 89:54, Bjelovar – Petar Zrinski 77:105.

Poredak: 1. Međimurje Vajda 34, 2. Podravac 31, 3. Čakovec 31, 4. Petar Zrinski 28, 5. Grafičar 27, 6. Vindija 26, 7. Radnik 26, 8. Mladost 25, 9. Modeks 21, 10. Bjelovar 20, 11. Tiskarnica Ritonja 18, 12. Koprivnica 18.