Take a fresh look at your lifestyle.

Pobjeda mladih ‘Radnikovaca’ u M-16

U 12. kolu lige M-16 ekipa Radnika ostvarila je prošle nedjelje uvjerljivu pobjedu na domaćem terenu rezultatom 98:57 (17:20, 32:6, 20:16, 29:15) protiv "KK Grafičar" iz Ludbrega, posljednje ekipe na tablici te trenutno zauzima 5. mjesto 2 kola prije kraja prvenstva. Nakon izjednačene 1. četvrtine Križevčani su ozbiljnije ušli u nastavak utakmice te do poluvremena ostvarili prednost od 23 koševa. Standardno pouzdani Leljak i Potočki u ovoj su utakmicu imali podršku i u odličnim Gučeku i Serdarušiću te mlađahnom Jukiću.
Za KK Radnik su igrali i koševe postigli: Žulj 2, Smojver 9, Pavičić 7, Prstec 4, Potočki 19, Serdarušić 10, Kovačević, Jukić 11, Guček 18, Leljak 18. Trener: Lukša I. Za KK Grafičar su igrali i koševe postigli: Kovačić 1, Belovari 3, Gačar, Mihalić 7, Bačani 2, Črepinko 15, Beser 17, Dijanušić, Jovanović 5, Slatina 7. Trener: Papp D.