Take a fresh look at your lifestyle.

Križevački ‘Žapci’ izgubili od Jollyja

ŠIBENIK – Košarkaši Prigorje financija izgubili su sinoć u derbi utakmici kvalifikacija od šibenskog Jollya rezultatom 68-79 i time su poništili prednost od šest koševa razlike iz prvog susreta. Iako su u utakmicu križevački ‘Žapci’ ušli odlično i vrlo rano došli do vodstva, domaći Jolly vrlo brzo vraća se u igru. Na poluvrijeme su košarkaši otišli rezultatom 39-32 za Šibenčane. U nastavku utakmice stalno se izmjenjivalo vodstvo te igralo koš za koš. Pred kraj, Jolly je povećao vodstvo i na kraju su pobijedili s 11 razlike. Među Križevčanima ponovno je najbolji bio Petar Čosić s 19 koševa, slijede ga Ivan Opačak sa 17 i Frano Čolak s 11. Košarkaši Prigorja financija u srijedu na domaćem terenu igraju s Kraljevicom, a u subotu ih očekuje gostovanje kod Mladosti iz Čačinaca. Nakon toga, Prigorje financije idu u dodatne kvalifikacije s pretposljednjim s tablice iz lige za ostanak.