Take a fresh look at your lifestyle.

Bruno i Klara Katavić odlično ulaze u novu sezonu

Bruno_KatavicU subotu 21. rujna 2013. u Karlovcu je održan međunarodni turnir u karateu na kojem je nastupila i hrvatska reprezentacija. U tako jakoj konkurenciji nastupili su i karatisti KTC-a Bruno i Klara Katavić te ostvarili izvrsne rezultate: Bruno je u kategoriji kadeta -70kg osvojio srebrnu medalju, izgubivši u napetoj završnici od kolege iz reprezentacije. Klara je u kategoriji juniorki -59kg osvojila brončanu medalju.

Klara_KatavicKlara Katavić je svoje najbolje borbe prikazala u kategoriji mlađih seniorki, uspješnim nizom pobjedivši aktualnu prvakinju Hrvatske i Balkana u polufinalu, velikom razlikom (7:3) te u finalu savladavši predstavnicu države na predstojećem Svjetskom prvenstvu rezultatom 3:1. Bruno i Klara Katavić pokazali su odličnu formu i s optimizmom očekuju otvoreno prvenstvo Hrvatske koje se održava početkom listopada u Rijeci.