Take a fresh look at your lifestyle.

Rezultati odbojkašica

odbojka_krizevci

Odbojkašice PRVE ekipe bile su domaćin 12. Kola III. međužupanijske lige Centar – žene – skupine Istok ekipi ŽOK ČAZMA. Utakmica je odigrana u subotu, 13.2.2016. u Gimnazijskoj dvorani Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci.

Domaće odbojkašice su dobrom taktičkom igrom kapetanice i prve smečerice Marte Jukić lagano dobile prvi set, rezultatom 25:15 te je u drugom setu došlo do opuštanja i slabije obrane zadnje linije, pa je set izgubljen 20:25 za gošće iz Čazme. Nakon ponovnih dobrih servisa i dobrog razvoja igre prve linije, utakmica je dobivena u trećem setu 25:15 i četvrtom setu u 25:16 za Križevčanke (1:4).

Za ekipu ŽOK Križevci I nastupaju: Marta Jukić, Ira Majnarić, Klara Vrhovec, Lucija Stančić, Tara Stjepanović, Melinda Deduš, Rea Konfic, Rea Vrhovec, Leona Ostojić, Martina Drašić, Ida Šimunčić, Magdalena Bertić, Anja Ileković; njihova trenerica je Darinka Šimunčić, prof.

Odbojkašice KRIŽEVCI II bile su domaćin 12. Kola III. međužupanijske lige Centar – žene- skupine Istok ekipi ŽOK BRCKO II. Utakmica je odigrana u subotu , 13.2.2016. u Gimnazijskoj dvorani Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci.

Na početku utakmice, već u prvom setu, ekipa Brcko II nametnula je igru jakim i preciznim servisima, koje naša ekipa nije uspjela primiti, te su gostujuće igračice osvajale lake poene, i izgubljen je set 25:8, u drugom setu su naše igračice imale malu prednost, međutim gošće su se s lakoćom približile, preuzele vodstvo i pobijedile drugi i treći set 25: 12 i 25: 16 (0:3)
Za ekipu ŽOK Križevci II nastupaju: Asja Kantar, Mia Stošić, Anja Petić, Ena Ehrenberger, Antonia Tea Beroš, Emma Skalički, Ema Tvorić, Nela Štubelj, Anja Ileković, Tea Čapek; njihova trenerica je Darinka Šimunčić, prof.

Druga ekipa Ženskog odbojkaškog kluba KRIŽEVCI gostuje u 13. Kolu u Daruvaru, prva ekipa Ženskog odbojkaškog kluba KRIŽEVCI gostuje u 13. Kolu u Čazmi .